HAKKIMIZDA

     Minipar Filtre ve Filtrasyon Sistemleri Ltd. Şti; 2006 yılında endüstriyel filtre ve filtrasyon sistemlerine ihtiyaç duyan firmalar hizmet vermek amacıyla İzmir de kurulmuştur.

 

     Kurulduğu günden bugüne Mikropor A.Ş. nin tek yetkili Ege Bölge Bayi olarak; tüm HVAC sistemlerinde kullanılan atmosferik emişli filtreler ile Basınçlı Hava Sitemlerinde kullanılan basınçlı hava filtreleri ile basınçlı hava kurutucularının satış ve servis hizmetlerini yürütmektedir. Yüksek kalite ve verimlilikte filtrelerin kullanıldığı; ilaç, otomotiv, enerji, gıda gibi endüstriler ile sağlık sektörünün ihtiyaç duyduğu filtreleri hızlı ve rekabetçi koşullar ile temin etmektedir. İzmir de konumlu 1000m2 büyüklüğündeki depo tesisi yardımıyla standart ölçü ve model deki filtre ve kurutucular haftanın her günü yaygın dağıtım ağı ile müşterilere ulaştırılmaktadır.

 

    Her gün daha fazla kirlenen dünyamızda etkin ve düşük enerji tüketimine sahip filtreler ve filtrasyon sistemlerinin önemi her geçen gün artmaktadır. Minipar da bu bilinç ve on yılı aşkın sürede edindiği tecrübe ile savunma, ilaç, gıda ve otomotiv endüstrilerine ISO 14644 std na uygun temizoda ve filtrasyon sistemleri dizayn edip, anahtar teslimi kurabilmekte, basınçlı havanın vazgeçilmez olduğu tüm endüstrilere ISO 8573.1:2010 standardına göre temiz ve kuru basınçlı hava sistemleri kurabilmektedir. Gerektiğinde bu sistemler yıllık bazda işletme ve bakım anlaşmaları ile işletilmekte; sistemlerin düşük bakım maliyetleri ile sorunsuz çalışması garanti altına alınmaktadır.

 

    Özet olarak; teknik altyapısı ve konusunda tecrübeli personeli ile endüstriyel filtre ve filtrasyon sistemlerine ihtiyaç duyan firmaların çözüm ortağı olarak faaliyetini sürdürmektedir.

Copyright © 2018 | Minipar - Filitre ve Filtrasyon Sistemleri Tüm Hakları Saklıdır.

iz ajans